XXIX. Medzinárodné stretnutie zberateľov minerálov a skamenelín

Autor: Ladislav Zachar | 1.12.2012 o 12:07 | Karma článku: 4,95 | Prečítané:  595x

Dnes sa koná XXIX Medzinárodné stretnutie zberateľov minerálov a skamenelín v budove SNM - Prírodovedného múzea na Vajanskom nábreží 2 v Bratislave od 9,00 do 16,00.

Celé podujatie sa vrátilo do pôvodných priestorov v budove Slovenského národnéhop múzea - Prírodovedného múzea, kde táto akcia tomu svedčí.

Už po dvadsiatydeviaty krát sa na pôde SNM koná najväčšie podujatie tohto druhu na slovensku v spolupráci so Slovenskou geologickou spoločnsoťou a Slovenskou mineralogickou spoločnosťou.

Nárast vystavovateľov ako aj návštevníkov tohto podujatia ukazuje, že sa teší veľkej obľube. Návštevníci si tu môžu prezrieť či zakúpiť minerály, skamenliny alebo výrobky z hotovené z minerálov u viac ako 50 vystavovateľov.

Na tejto krásnej akcii, môžu návštevni vidieť aj fosílie. V rámci tejto akcie je zabezpečená vedeckými pracovníkmi múzea bezplatná poradenská služba pre začínajúcich zberatľov a zároveň určovanie minerálov a skamenelín.

Foto: Laco Zachar

Je tu pestrý výber firiem s medzinárodným obsadením, ktorí sa zaoberajú distribúciou, predajom aj drobných výrobkov z prírodných materiálov.

kame1.jpg

kamen1.jpg

kamen2.jpg

kamen3.jpg

kamen4.jpg

kamen6.jpg

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar konšpirácie podporil, hoci ich má odhaľovať

Podpis pod vyhlásením plným dezinformácií by mal šéf polície podľa prezidenta Andreja Kisku vysvetliť. Vládni politici mlčia.

KOMENTÁRE

Policajný prezident podporuje zbrane namierené proti nám

Obhajoba Gašparovho nadriadeného Kaliňáka však neobstojí.

DOMOV

Danko pocítil silu slovenského hejtu a stále sa skrýva

Politické strany väčšinou diskusie na svojich stránkach čistia, ale nevypínajú.


Už ste čítali?