Jarmila Mandžuková: Čo vám chýba keď...

Autor: Ladislav Zachar | 22.11.2012 o 10:10 | Karma článku: 2,70 | Prečítané:  465x

Recenzia. Ďalšia do série úspešných kníh vydavateľstva Príroda, Čo jesť, keď... a Čo piť, keď... inšpiroval autorku na voľné pokračovanie a vznikla táto publikácia, ktorá vedie čitateľa krok po kroku, aby zistil čo mu chýba, keď je nejaký problém v organizme.

Čo vám chýba, keď... na stránkach tejto knihy čitateľ nájde zodpovedajúce rady na základne problémy chorôb, ktoré ho kvária. Ukazuje, ako si môžeme posilniť organizmus, či vyriešiť základné zdravotné problémy.

Abecedne a zrozumiteľne tu nájdete bežné či chronické ochorenia. Nájdete tu návody, ako si pripraviť jedálny lístok pri tej ktorej chorobe, čo škodí alebo čím posilniť organizmus. Nájdete tu aj zaujímavé tipy na rôzne prírodné zdroje či liečivé rastliny, ktoré vám pomôžu udržať si organizmus voči chorobám a zvýšiť si odolnosť.

Zdravotné ťažkosti so zníženou imunitou majú na svedomí náš hektický život, zle stravovacie návyky. Zaujímať sa o možnosti prinavrátenia si zdravia, začína momentom, keď zisťujeme že ani lekár nám nie schopný niekedy pomôcť. Čo všetko náš organizmus potrebuje od vitamínov cez stopové prvky, už výskum odhalil. Zdravie každého jedinca stojí na rovnováhe. Rovnováha sa sama neurobí ale musíme jej pomôcť a táto kniha nám ukazuje cestu ako sa vyrovnať s problémami v organizme. Je na nás či tieto poznatky aplikujeme a za pomoci odbornej literatúry sa do toho pustíme.

Recenzia na túto knihu nebola honorovaná.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Trainspotting po slovensky. Ako žijú narkomani v Bratislave

Strávili sme víkend v spoločnosti ľudí závislých od drog.


Už ste čítali?