XXIX. Medzinárodné stretnutie zberateľov minerálov a skamenelín

Autor: Ladislav Zachar | 1.12.2012 o 12:07 | Karma článku: 4,95 | Prečítané:  623x

Dnes sa koná XXIX Medzinárodné stretnutie zberateľov minerálov a skamenelín v budove SNM - Prírodovedného múzea na Vajanskom nábreží 2 v Bratislave od 9,00 do 16,00.

Celé podujatie sa vrátilo do pôvodných priestorov v budove Slovenského národnéhop múzea - Prírodovedného múzea, kde táto akcia tomu svedčí.

Už po dvadsiatydeviaty krát sa na pôde SNM koná najväčšie podujatie tohto druhu na slovensku v spolupráci so Slovenskou geologickou spoločnsoťou a Slovenskou mineralogickou spoločnosťou.

Nárast vystavovateľov ako aj návštevníkov tohto podujatia ukazuje, že sa teší veľkej obľube. Návštevníci si tu môžu prezrieť či zakúpiť minerály, skamenliny alebo výrobky z hotovené z minerálov u viac ako 50 vystavovateľov.

Na tejto krásnej akcii, môžu návštevni vidieť aj fosílie. V rámci tejto akcie je zabezpečená vedeckými pracovníkmi múzea bezplatná poradenská služba pre začínajúcich zberatľov a zároveň určovanie minerálov a skamenelín.

Foto: Laco Zachar

Je tu pestrý výber firiem s medzinárodným obsadením, ktorí sa zaoberajú distribúciou, predajom aj drobných výrobkov z prírodných materiálov.

kame1.jpg

kamen1.jpg

kamen2.jpg

kamen3.jpg

kamen4.jpg

kamen6.jpg

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Šéfa ÚPN Krajňáka považovali za cuciaka, teraz je pre koalíciu diktátor

Šéf Ústavu pamäti národa viedol spor s českým ministrom financií Andrejom Babišom a zamestnancami, ktorí mali blízko k extrémizmu.


Už ste čítali?