Vianočné trhy v Inchebe

Autor: Ladislav Zachar | 5.12.2012 o 10:26 | Karma článku: 5,27 | Prečítané:  1775x

K tradičným vianočným trhom v Bratislave po Hlavnom námesti, Hviezdoslavovom námesti včera otvorili aj vianočne trhy v Inchebe. Do hál jej výstaviska zavítal duch Vianoc a jej viac ako 300 vystavovateľov pripravilo pre vás množstvo prekvapení.

Aké by to bolo, keby iskričky v detských očkách, nás dospelých nepotešili. Spoločna večera pri rodinnom stole, spomienky. Čakanie na anjela, ktorý nám zvestuje lásku. Láska čo bije na naše srdcia pri pohlade na svetielka, blikot, lesk a rozžiarene očka.

Každy úsmev, ktorý darujeme aj tým neznámym vyčaruje lasku, ktorá nás povzbudzuje. Skúsme byť k sebe milší. Nestojí to veľa.

Aj akad. maliar Stanislav Kollárik, autor nekonečného množstva nádherných anjelov, poslov lásky sa predstavuje na Inchebe. Pohladajte ho tam, určite si toho svojho vyberiete.

Bohatý výber sortimentu od tradičných vianočných dekorácii, hračiek, koženého a iného módneho oblečenia, cez sklo a množstvo iného. Nechýbajú ani ukážky ľudových remesiel od paličkovania, zdobenia medovníčkov výroba sviečok, kože, šperkov a iné.

 

Pokiaľ budete hladný, tak sa neobávajte. Od koštovačiek až po hotové jedlá či varené vínka si každý príde na svoje.

Pre detičky sa počas víkendov otvára vianočný raj, kde ich čaká maľovanie na tvár, tisíce hier, tvorivé dielne, známe osobnosti a aj vystúpenia šikovných psíčkov.  Nezabudnite, 6.12. príde Mikuláš

so svojimi pomocníkmi anjelom a čertom a obdarujú všetky dobré deti v Inchebe. Dni Vianoc potrvajú do soboty 22. decembra.

 

Anjeli Stana Kollárika

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Trainspotting po slovensky. Ako žijú narkomani v Bratislave

Strávili sme víkend v spoločnosti ľudí závislých od drog.


Už ste čítali?