Máj – čas na lásku a jej podoby

Autor: Ladislav Zachar | 24.5.2014 o 10:17 | Karma článku: 2,20 | Prečítané:  753x

Vo štvrtok v podvečerných hodinách sa konal už druhý komorný večer o ženách a pre ženy. Vzniká z toho pekná tradícia, kde sa dámy dozvedia zaujímavé informácie, ktoré sú predsa len pre ne.

Preberali  sa tam otázky, ktoré neradi riešime len tak. Sú veľmi silné a emočne zasahujú do rodinného života. Ako láske pomôcť, udržať v prípade čo urobiť aby to tak nebolelo sa Dámskemu klubu DaJa podarilo.

Pozvala na slovo vzatých odborníkov, ktorí vo svojich prednáškach vysvetlili, čo ako riešiť, ako pomôcť rodinnému krbu. Mgr. Zuzana Hradíleková odborníčka z manželskej a predmanželskej poradne vo svojom príspevku na tému Láska partnerská uviedla možnosti, ako riešiť krízu. Renáta Pavlíková odborníčka na Feng Shui design so svojou témou Spálňa a Feng Shui, ukázala ako by sa tá časť bytu, ktorá je intimná pre spoločný pár – spálňu, mala vyzerať a hlavne čo škodí v jej priestore a napomáha nič vzťahy. Hella Kratochvílová vysvetlila, ako jednoducho ak partneri pociťujú krízu stredného a nielen tohto veku, môžu naštartovať svoj ďalšie spokojné spolužitie. Laco Filo, ponúkol možnosti bylinných preparátov ako si udržať kondíciu so všetkým čo k tomu patri.

Umelecký hosť večera, Alfréd Swan, doplnil svojím prednesom na tému Žena, krásu ako ju cítili Ján Smrek a Ján Kostra.  Barbora Laucká Vítová sa vynikajúco zhostila moderovania a večer prebehol v príjemnom prostredí domu kultúry v Dúbravke.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Zákaz vychádzania pre netestovaných? Pochybnosti majú ústavní právnici aj prezidentka

Vláda riskuje, že Ústavný súd zruší testovanie skôr, ako sa začne.

Prezidentka odmieta sankcie za neúčasť na testovaní (minúta po minúte)

Pribudlo ďalších šesť úmrtí na Covid-19, zomrel aj lekár z Oravy.


Už ste čítali?